W dniu 24 września 2022 r. Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu uczestniczył w festynie rodzinnym zorganizowanym na terenie Osiedla Nawojowska. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji – wata cukrowa, pieczone kiełbaski, dmuchane zjeżdżalnie, animatorzy, gry zabawy i konkursy organizowane przez licznie zgromadzonych wystawców.

Jak co roku w działania prowadzone w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach włączył się Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. Celem tego projektu jest przede wszystkim podniesienie świadomości zagrożeń na jakie narażeni są wszyscy uczestnicy ruchu drogowego.

Przed Komitetem Organizacyjnym Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 bardzo ważny krok, w którym pomogą młodzi fani sportu. W poniedziałek w Krakowie ogłoszony został konkurs na maskotkę Igrzysk. Do wygrania są atrakcyjne nagrody – m.in. udział w otwarciu i zamknięciu wydarzenia, bilety VIP oraz oficjalne gadżety wydarzenia. 

Wczoraj /18 września/ w Miasteczku Galicyjskim - oddziale Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu po raz XIV odbyło się doroczne spotkanie miłośników „starych pojazdów retro” współorganizowane  przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Zabytkowych GALICYA.