Sądeccy policjanci otrzymali do dyspozycji profesjonalny komputer, który usprawni ich pracę. Zakup ten został zrealizowany w ramach działań z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, realizowanych przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego i Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu.

W dniu dzisiejszym odwiedził nas Pan Krystian Zieliński – Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury Drogowej i Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Dziękujemy za życzenia świąteczne i rozmowy o planach Ośrodka na Nowy 2023 rok.

Światło z Betlejem to symbol miłości, dobra, pokoju i jedności. Niech ten ogień rozjaśnia nadchodzące dni. Marek Pławiak – Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu  odebrał dzisiaj Betlejemskie Światło Pokoju.

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych obchodzony jest od roku 2005 i przypada w trzecią niedzielę listopada. W przededniu rozpoczęcia oficjalnych obchodów, które w tym roku odbywają się w dniach 18-20 listopada 2022 r. przy Pomniku Ofiar Wypadków Drogowych „Przejście”, w Zabawie koło Tarnowa, w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu złożone zostały kwiaty oraz zapalono znicze.