W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Zarząd Województwa Małopolskiego wprowadził zmiany w harmonogramie 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie na wybrane zadania odbędzie się w późniejszym terminie.

plansza gry

W dniu wczorajszym, Pan Marek Pławiak  - Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu wspólnie ze swoim Zastępcą – Arturem Czernecki, przekazał na ręce Pana Piotra Ryby – Burmistrza Krynicy-Zdrój  grę dla dzieci i młodzieży, która ma być wykorzystywana do zabaw edukacyjnych dla maluchów.

Pzekazanie aparatów

Pan Marek Pławiak – Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu w dniu dzisiejszym /1 marca 2021 r./ na ręce podinsp. Doroty Tokarz – Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach przekazał dwa aparaty fotograficzne.

motomikołaje

W tym roku wiele rzeczy wygląd inaczej, ale Mikołaj działa niezależnie od przeszkód – zwłaszcza, jeżeli pomagają mu „zmotoryzowani pomocnicy”. Tak jak w roku ubiegłym nasz Ośrodek zaangażował się w akcję „MOTOMIKOŁAJE” i ufundował nagrody dla młodszych i starszych uczestników ruchu drogowego. O przepisach gwarantujących nasze bezpieczeństwo na drodze zawsze trzeba pamiętać i o tym właśnie przypominali pomocnicy świętego Mikołaja.