Informujemy, iż z uwagi na awarię u dostawcy usług telekomunikacyjnych nie ma możliwości połączenia się z numerami wewnętrznymi Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. W sprawach pilnych prosimy o kontakt drogą email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w godzinach pracy 7.30-14.30.

W związku z otrzymanym pismem od Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu w sprawie przebudowy drogi przy ul. 29 Listopada informujemy, iż od dnia 16.08.2021r. zostanie zamknięty wjazd/wyjazd na parking Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, aż do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

remont

Informujemy o rozpoczętym remoncie ulicy 29 Listopada, w pobliżu Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. Wszystkie osoby zapisane na egzaminy prosimy o uwzględnienie dłuższego czasu dojazdu, jaki muszą przeznaczyć na dotarcie na wyznaczoną godzinę egzaminu.

zdjęcie spotkania

Pan Marek Pławiak - Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu zaprasza właścicieli/kierowników Ośrodków Szkolenia Kierowców na spotkanie dotyczące m.in. współpracy MORD z ośrodkami, planowanych inwestycji oraz kwestii bieżących. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Ośrodka, w dniu 19 stycznia 2021 r.  – wtorek - o godzinie 13.00.