Zapraszamy do udziału w turniejach dla dzieci i młodzieży - edycja 2024


Termin eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych, szkół specjalnych oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych z terenu Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego:

  • 22 kwietnia 2024 roku /poniedziałek/ GRUPA I (rocznik 2012 i młodsi)
  • 23 kwietnia 2024 roku /wtorek/ GRUPA II oraz GRUPA III


Termin Eliminacji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego:

  • 24 kwietnia 2024 roku /środa/.

Z uwagi na konieczność ubezpieczenia uczestników turnieju, zgłoszenia drużyn przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2024 r. do godz. 15.00, pod numerem faksu 47 833 42 63
lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą przyjmowane. Wszystkie informacje na temat turniejów udzielane są w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu, pod numerem telefonu 47 833 42 45.
Turnieje  zostaną  przeprowadzone w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Tańskiego, ul. Rejtana 18, Nowy Sącz. Rejestracja drużyn w każdym dniu turnieju od godz. 8.00. do 9.00.
Przypominamy o obowiązku posiadania ze sobą wszystkich dokumentów określonych w regulaminie, zachęcamy do przeprowadzenia eliminacji klasowych lub szkolnych, a także prosimy o uważną lekturę aktualnych regulaminów, które dostępne są na stronie Polskiego Związku Motorowego:
https://pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje