W dniu 20 lipca 2023 r. w Krynicy-Zdrój odbyły się uroczyste obchody Święta Policji zorganizowane przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu.

 


Wydarzenie odbyło się na krynickim deptaku, gdzie Komendant Miejski Policji - insp. dr Krzysztof Dymura zwrócił się do licznego grona przybyłych gości z podziękowaniem za życzliwość i okazywane wsparcie na rzecz Policji. W swoim wystąpieniu szczególnie dziękował za wszelkie działania podejmowane w trosce o bezpieczeństwo i porządek publiczny na terenie Sądecczyzny. Uroczystości towarzyszyło wręczanie medali, odznaczeń i awansów na wyższe stopnie służbowe.

Na zakończenie zorganizowany został piknik profilaktyczno-edukacyjny z udziałem podmiotów i jednostek związanych z bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Ośrodek na swoim stanowisku zaprezentował samochód egzaminacyjny Skoda Fabia oraz materiały edukacyjne dla młodych i starszych uczestników ruchu drogowego – artykuły odblaskowe, kamizelki, smycze odblaskowe i inne materiały informacyjne.


Z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym - 24 lipca, rocznicy utworzenia Policji Państwowej  składamy wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Policji życzenia samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w codziennej trosce o nasze bezpieczeństwo. Niech trudna i odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem osobistych satysfakcji, a wszystkim działaniom towarzyszy życzliwość i zrozumienie.  Życzymy wszystkim Państwu wielu sukcesów, a w życiu prywatnym zdrowia i szczęścia.