Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu uprzejmie informuje, że na podstawie przepisu art. 62 ust. 4 pkt 2 ustawy o kierujących pojazdami, organizuje warsztaty doskonalenia zawodowego dla egzaminatorów niezatrudnionych w MORD Nowy Sącz.

Zgodnie z § 45 ust. 3. Rozporządzenia 3-dniowe warsztaty obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne. Realizujemy je w formie dwóch dni zajęć teoretycznych oraz trzeci dzień w formie zajęć praktycznych wg określonego harmonogramu.


Miejsce przeprowadzenia warsztatów: ul. 29 Listopada 10, 33-300 Nowy Sącz
Zapisy przyjmujemy do dnia 20 października 2023 r.:

  1. osobiście w siedzibie MORD w Nowym Sączu – kartę zgłoszeniową należy złożyć w Dziale Szkoleń MORD pok. 212);
  2. za pośrednictwem poczty elektronicznej - w tym celu należy przesłać czytelnie wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby spoza województwa małopolskiego obowiązane są przesłać dodatkowo potwierdzenie posiadanych uprawnień egzaminatora.


Planowany termin szkolenia: 02-04 listopad 2023*

* Warunkiem przeprowadzenia warsztatów jest skompletowanie odpowiedniej liczby uczestników. Zastrzegamy sobie prawo nie przeprowadzenia szkolenia w przypadku małej liczby uczestników. Prosimy o śledzenie strony internetowej w zakresie dokładnego terminu warsztatów!

Koszt warsztatów:
Cena szkolenia uzależniona będzie od ilości uczestników oraz kategorii na jaką egzaminator będzie realizował część praktyczną; ustalana wg. odrębnej kalkulacji. Kwota i termin uiszczenia opłaty zostaną podane zapisanym uczestnikom z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wpłaty należy dokonywać na konto:
PKO Bank Polski S.A.: 69 1020 2892 0000 5202 0786 6785

w tytule przelewu wpisując: imię i nazwisko uczestnika, warsztaty.


Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 18 449-08-99 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


PODSTAWA PRAWNA: Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 28 czerwca 2019 roku w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach (dz. U. 2019 poz. 1206).

Wniosek o zapis na warsztaty dostępny pod adresem:

https://www.mord.pl/index.php/pliki-do-pobrania/file/118-karta-zgloszniia-warsztaty-egzaminatorow?start=20