Miasteczko Ruchu Drogowego w Korzennej oficjalnie oddano dzisiaj do użytku. Kosztem ponad 390 tys. zł wybudowano obiekt, który określany jest już mianem jednego z najładniejszych w Małopolsce. – O zapotrzebowaniu na tego typu miasteczko najlepiej świadczy fakt, że już na długo przed oficjalnym otwarciem korzystały z niego liczne grupy dzieci przychodzące tu ze swoimi rodzicami – podkreśla Leszek Skowron, Wójt Gminy Korzenna.

Zapraszamy do udziału w konkursie filmowym dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pn. "Bądź bezpieczny na drodze"

Regulamin dostępny pod adresem:

http://www.mord.pl/index.php/aktualnosci/pliki-do-pobrania/file/98-konkurs-filmowy-dla-szkol-gimnazjalnych-i-ponadgimnazjalnych-pn-badz-bezpieczny-na-drodze?start=20

Termin Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Miasta Nowego Sącza i Powiatu nowosądeckiego:

W dniu 24.09.2017 r. na terenie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu odbył się II etap konkursu na najlepszego Kierowcę „Sądeckiego MPK” – edycja 2017